AUTO NA AKUMULATOR MERCEDES AMG GT3 CZERWONY
Symbol: 15909
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 939.99
Symbol: 15909
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 939.99
Auto Na Akumulator Mercedes AMG GT3 Czerwony
Wymiary opakowania:
117 cm x 60 cm x 29 cm
Waga opakowania:
17 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | BBH-033 |
| Kolor | Czerwony |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 115 cm x 66 cm x 44 cm |
| Prędkość | 2,5-4,5km/h |
| Masa Własna | 15kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Podświetlana deska rozdzielcza, Przednie i Tylne LED |
| Audio | Bluetooth |
| Długość towaru w centymetrach | 120 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 60 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 30 |
| Waga gabarytowa w gramach | 36000 |
F.E. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
884877700
zamowienia@leantoys.pl