AUTO NA AKUMULATOR MERCEDES SLC 300 BIAŁY
Symbol: 9128
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 911.99
Symbol: 9128
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 911.99
Auto Na Akumulator Mercedes SLC 300 Biały
| Informacje o produkcie | |
| Model | Mercedes SLC300 |
| Kolor | Biały |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 2x6V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 105cm x 62cm x 43cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 15kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | USB, Wejście MP3, Melodie i klakson na kierownicy |
| Stan | Nowy |
| Marka | Lean |
| Liczba miejsc | 2 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Kod producenta | 9128 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 15 |
| Długość towaru w centymetrach | 60 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 110 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 30 |
| Waga gabarytowa w gramach | 33000 |
F.E. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
884877700
zamowienia@leantoys.pl