Auto Na Akumulator Mercedes G63 S306-1 Czerwony
Symbol: 28763
Dostępność: Średnia dostępność 38 szt.
Cena: 793.00
Symbol: 28763
Dostępność: Średnia dostępność 38 szt.
Cena: 793.00
Auto Na Akumulator Mercedes G63 S306-1 Czerwony
Wymiary opakowania:
99 cm x 55 cm x 25 cm
Waga:
15 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | S306-1 |
| Kolor | Czerwony |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 2 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 102 cm x 62,5 cm x 52 cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 12,5kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie LED, Podświetlana deska rozdzielcza |
| Audio | USB, SD, Wejście MP3, Melodie i klakson na kierownicy |
| Długość towaru w centymetrach | 63 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 102 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 52 |
| Waga gabarytowa w gramach | 55692 |
F.E. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
884877700
zamowienia@leantoys.pl