POJAZD NA AKUMULATOR FORD MUSTANG GT500 SHELBY CZERWONY
Symbol: 19527
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 939.99
Symbol: 19527
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 939.99
Pojazd na Akumulator Ford Mustang GT500 Shelby Czerwony
Wymiary opakowania:
106 cm x 56 cm x 29 cm
Waga opakowania:
18 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | CH9969B |
| Kolor | Czerwony |
| Silnik | 2x35W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 105 cm x 67 cm x 47 cm |
| Prędkość | 1,8-3,8km/h |
| Masa Własna | 15kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Radio FM, USB, Bluetooth |
| Długość towaru w centymetrach | 106 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 56 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 29 |
| Waga gabarytowa w gramach | 28690.67 |
F.E. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
884877700
zamowienia@leantoys.pl