POJAZD NA AKUMULATOR M3 ŻÓŁTO-BIAŁY 4X4
Symbol: 27007
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 752.99
Symbol: 27007
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 752.99
Pojazd na akumulator M3 Żółto-Biały 4x4
Wymiary opakowania:
103,5 cm x 57,5 cm x 33 cm
Waga opakowania:
21 kg
| Informacje o produkcie | |
| Kolor | biało-żółty |
| Model | M3 |
| Napęd | 4x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Prędkość | 3-7km/h |
| Wymiary Pojazdu | 115 cm x 72 cm x 62 cm |
| Masa Własna | 18 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Audio | Bluetooth, USB Mp3 |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Koła | Miękkie EVA |
| Fotele | Ekoskóra |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
F.E. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
884877700
zamowienia@leantoys.pl