Pojazd na akumulator Buggy Arctic Cat WILDCAT XX 24V14AH Złoty
Symbol: 27239
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1954.00
Symbol: 27239
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1954.00
Pojazd na akumulator Buggy Arctic Cat WILDCAT XX 24V14AH Złoty
Wymiary opakowania:
133 cm x 80 cm x 48 cm
Waga opakowania:
51 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | A600 |
| Kolor | Złoty |
| Silnik | 4x200W |
| Akumulator | 24V14Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 138 cm x 93 cm x 85 cm |
| Prędkość | 5-7km/h |
| Masa Własna | 43kg |
| Max. Obciążenie | 60kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | USB, Bluetooth, Radio FM, Wejście MP3 |
| Długość towaru w centymetrach | 80 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 133 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 48 |
| Waga gabarytowa w gramach | 85120 |
F.E. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
884877700
zamowienia@leantoys.pl