QUAD NA AKUMULATOR JC915 CZERWONY
Symbol: 13551
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 602.99
Symbol: 13551
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 602.99
Wymiary opakowania:
83 cm x 52 cm x 29 cm
Waga:
11 kg
Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.
| Informacje o produkcie | |
| Kolor | Niebieski |
| Model | JC915 |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V4,5Ah |
| Prędkość | 2,5-3,5km/h |
| Wymiary Pojazdu | 88 cm x 46cm x 51 cm |
| Masa Własna | 9 kg |
| Max. Obciążenie | 25kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Audio | Panel muzyczny z MP3, USB |
| Światła | Przednie LED |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | plastikowe |
| Kluczyki | ✕ |
| Długość towaru w centymetrach | 83 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 52 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 29 |
| Waga gabarytowa w gramach | 20860.67 |
F.E. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
884877700
zamowienia@leantoys.pl