QUAD NA AKUMULATOR MADMAN JS009 CZARNY
Symbol: 9058
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 939.99
Symbol: 9058
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 939.99
Quad Na Akumulator Madman JS009 Czarny
Wymiary Opakowania:
86 cm x 61 cm x 48 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | JS009 |
| Kolor | Czarny |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Wymiary Pojazdu | 98cm x 61cm x 72cm |
| Prędkość | 3-6 km/h |
| Masa Własna | 16kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | X |
| Otwierane Drzwi | X |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | X |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Panel muzyczny z MP3, USB |
| Długość towaru w centymetrach | 86 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 61 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 48 |
| Waga gabarytowa w gramach | 41968 |
F.E. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
884877700
zamowienia@leantoys.pl