TRAKTOR NA AKUMULATOR ZP1001B Z ŁYŻKĄ KLAKSON ZIELONY
Symbol: 15140
Dostępność: Duża dostępność 71 szt.
Cena: 442.99
Symbol: 15140
Dostępność: Duża dostępność 71 szt.
Cena: 442.99
Wymiary opakowania:
74 cm x 40 cm x 35 cm
Waga:
7,6 kg
| Informacje o produkcie | |
| Kolor | Zielony |
| Model | ZP1001B |
| Napęd | 1x45W |
| Akumulator | 1x6V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów | 2 biegi (przód/tył) |
| Wymiary Pojazdu | 87cm x 42,5cm x 44,5cm |
| Prędkość | 1,5-3 km/h |
| Masa Własna | 6 kg |
| Max. Obciążenie | 20kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | Plastikowe z gumową opaską |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Panel muzyczny z MP3, Klakson na kierownicy |
| Długość towaru w centymetrach | 74 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 40 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 35 |
| Waga gabarytowa w gramach | 17266.67 |
F.E. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
884877700
zamowienia@leantoys.pl