Traktor Pojazd na Akumulator A009B Niebieski
Symbol: 12924
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 649.00
Symbol: 12924
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 649.00
Wymiary opakowania:
140 cm x 52 cm x 53 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | A009B |
| Kolor | Niebieski |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V4,5Ah |
| Wymiary Pojazdu | 140cm x 52cm x 53cm |
| Prędkość | 3-4,5km/h |
| Masa Własna | 13kg |
| Max. Obciążenie | 35kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Tworzywo sztuczne |
| Koła | plastikowe |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
| Audio | Panel muzyczny z MP3, USB, SD |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Długość towaru w centymetrach | 50 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 82 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 36 |
| Waga gabarytowa w gramach | 24600 |
F.E. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
884877700
zamowienia@leantoys.pl